Czy to odpowiednie dla Ciebie miejsce?

Ściągnęła Ciebie tutaj potrzeba stworzenia strony internetowej, na której zarobisz. Sprzedająca strona to taka, która wygląda schludnie, użytkownik łatwo się po niej porusza i bez problemu skontaktuje się z Tobą lub dokona zakupu. Łatwo też odnaleźć ją w wyszukiwarkach internetowych.

Masz już dość inwestowania w stronę WWW, która nie zarabia na Ciebie? A może czujesz presję konkurencji, która ma lepsze wyniki?

Obawiasz się, że nikt Ciebie nie zauważy w tym internetowym bajzlu? Chciałbyś zaprezentować siebie i swoje usługi / produkty w unikatowy sposób? Zastanawiasz się, jak zbudować rozpoznawalną markę i zarabiać, zamiast dokładać do biznesu?  

Jeśli przynajmniej raz odpowiedziałeś tak – świetnie, trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Milowa.pl oferuje Tobie stworzenie Strony Internetowej idealnie dopasowanej do potrzeb Twoich i Twoich klientów. W końcu Twoja strona ma być przestrzenią, do której klienci będą chcieli wracać. I oczywiście kupować.

Po co to wszystko?

Czy wiesz, że przeciętny Internauta spędza mniej niż 15 sekund na Twojej stronie Internetowej? A Ty przecież chcesz, żeby stał się Twoim klientem. I to nie jednorazowym, a stałym, polecającym Ciebie dalej.Pragniesz zwiększyć dochody Twojej firmy i jednocześnie mieć czas dla siebie i swoich bliskich.

Pomożemy Tobie zrobić ze strony internetowej top sprzedawcę. Internet stwarza Twojej firmie nieograniczone możliwości. Jeśli do tej pory myślałeś tylko o rynku lokalnym, z pomocą internetu możesz działać globalnie.

Dodatkowo dopilnujemy, by strona była spójna z marką Twojej firmy i jej wartościami. Pomożemy Tobie wyróżnić się na rynku. Przeskoczysz konkurencję, która utknęła w przestarzałym marketingu.

Współczesne trendy marketingowe zmieniają się szybko, jak pogoda za oknem. My o tym wiemy. Bądź na bieżąco razem z nami!

Co gwarantujemy?

  • dostosowanie oferty do Twoich potrzeb
  • szkolenie dla Ciebie z poruszania się po stronie, by szybko zmieniać zdjęcia i treści
  • intuicyjne poruszanie się po stronie dla Twoich klientów
  • stronę nastawioną na sprzedaż i zyski
  • responsywność strony, czyli dostosowanie się do urządzeń mobilnych
  • nowoczesną grafikę o jasnym przekazie
  • dostosujemy Twoją witrynę pod wyszukiwarki internetowe takie, jak Google SEO
  • czas wykonania usługi zajmuje nam optymalnie 2 tygodnie

Ile potrzebujesz zainwestować?

Nie musisz się martwić. Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiety w atrakcyjnych cenach – każdy z nich stworzony dla osób o innych wymaganiach i możliwościach finansowych. Możesz też skontaktować się z naszymi konsultantami, którzy pomogą Tobie wybrać opcję najlepiej dopasowaną pod Twoje indywidualne potrzeby.

Chcę Skontaktować Się

Nasze portfolio