Zakładka O sobie to świetne narzędzie budowania wiarygodności i podniesienia wyników sprzedaży. Według badań zdjęcie właściciela strony, czy biznesu potrafi nawet czterokrotnie zwiększyć sprzedaż. Nie lubimy bezosobowych interesów. Chcemy wiedzieć KTO za tym stoi.

Przykuj uwagę autentyczną notką O sobie

Opisz krótko i przyjaźnie kim jesteś. Podziel się swoją pasją do tego biznesu, doświadczeniem, wartościami. Opowiedz Twoją historię,to Twój czas, warto użyć storytellingu. Zaciekaw klientów swoją osobowością. Nikt nie żyje samą pracą, dlatego odważ się podzielić swoimi zainteresowaniami. Omijaj puste slogany, nudne przechwałki i przerost formy nad treścią. Pokaż w tym wszystkim autentycznego siebie, który jest odpowiedzialny za te wszystkie klocki.I koniecznie umieść swoje zdjęcie, które przedstawia Ciebie w sposób przyjazny i godny zaufania.
Przy większych firmach świetnym rozwiązaniem będzie udostępnienie zakładki o pracownikach. Pokaż ludzką twarz Twojego biznesu, a zdecydowanie łatwiej przyciągniesz klientów.

Nie wiesz od czego zacząć notkę? Zacznij od siebie!

Odpowiedz sobie krótko i zwięźle na kilka pytań:

Co jest dla Ciebie najważniejsze w tym biznesie?

Skąd zaczynałeś?

Dlaczego jesteś tu , gdzie jesteś?

Jakie stawiasz cele Twojej firmie, dokąd zmierzacie?

Jakie przeszkody musiałeś pokonać?

Kto Ciebie inspiruje?

Co Ciebie motywuje?

Jak chcesz zmienić życie użytkowników Twoich usług lub produktów?

Jakie są Twoje zainteresowania?

Co Ciebie wyróżnia?

Zastanów się , które aspekty Twojej historii i osobowości pomogą Twoim klientom zrozumieć Twoją firmę, przekonać się do produktów / usług i nawiązać nić relacji. Jak to powiedział Oscar Wilde “ Bądź sobą, wszyscy inni są już zajęci”! Powodzenia!